10.11.2018 Malowanie placów zabaw w Dołujach i Kościnie

W ubiegłą sobotę członkowie naszego Stowarzyszenia wraz z wolontariuszami Fundacji Lotto brali udział w akcji malowania urządzeń znajdujących się na placach zabaw dla dzieci w Dołujach oraz w Kościnie. Przy tej okazji dokonano drobnych napraw oraz wykonano dodatkowo dwie drewniane ławki. Kolory na zjeżdżalniach, ławkach i innych urządzeniach stały się bardziej wesołe. A wszystko po to aby naszym dzieciom oraz ich opiekunom uprzyjemnić zabawę na placach zabaw. Wszystkie prace wykonano za środki pozyskane przez Stowarzyszenie od Fundacji LOTTO za które bardzo dziękujemy. Podczas prac panowała bardzo sympatyczna i wesoła atmosfera, nie zabrakło domowego wypieku ciasta, kawy czy herbaty. To bardzo fajna forma spędzenia czasu i nawiązania nowych kontaktów – połączenie przyjemnego z pożytecznym .
Bardzo dziękujemy za udział Kasi, Ani, Iwonce, Mariuszowi, Andrzejowi, Grzegorzowi, Andrzejowi oraz innym, którzy nas wsparli .

„To bardzo cenna inicjatywa, środki w całości pozyskaliśmy od Sponsora, dzięki któremu pomalowaliśmy place zabaw w Dołujach i Kościnie. Odświeżone kolory ubarwią plac zabaw i umilą dzieciom miejsce do zabawy. Serdecznie dziękuję wszystkim Wolontariuszom, którzy przyszli pomimo długiego weekendu do pracy społecznej” – Katarzyna Marks.

https://web.facebook.com/229027007159094/photos/gm.768638066815775/2060984687296641/?type=3&notif_id=1542131512314398&notif_t=page_post_reaction

 

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą i na zewnątrz
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą i na zewnątrz
Obraz może zawierać: 1 osoba, na zewnątrz
Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi i na zewnątrz
Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi i na zewnątrz
Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, siedzi, buty i na zewnątrz
Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, drzewo, na zewnątrz i przyroda
 Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, drzewo, na zewnątrz i przyroda
Translate »